TEKSTESHQIP

Meda
Happy
Lyrics

Ohh cfar fati ne dashni kam pas
E kom zemren qe shum e kan dasht
Pasha din e iman
Dashnia mka zan
Krejt cka du me than
Kurr ma mir sjam kan

2x
Happy jam n dashni
perfect jam tu u ni
Happy un jetoj
si i cmendur te dashuroj

Ohh cfar fati zoti ma ka shkrujt
Edhe ngjum duhet ty met rujt
Pasha din e iman
Dashnia mka zan
Krejt cka du me than
Kurr ma mir sjam kan

4x
Happy jam n dashni
perfect jam tu u ni
Happy un jetoj
si i cmendur te dashuroj

DËRGOI:
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse ky projekt u paraqit i plotësuar në aspektin vizual me klip muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi BUG Production. Videoklipi u publikua me datë 4 Korrik 2017. Autor i muzikës dhe autor i orkestrimit rezulton të jetë Alban Furtuna, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Ghulo.