TEKSTESHQIP

Melisa
Leje
Lyrics

Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty
2x

Kadale kadale ma merr zemren
Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan
A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu

E di po m'don
E di po m'don
S'e sheh me sy, e plas me zemer dhe menon
Tjetren me lon
Tjetren me lon
Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon

Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty
2x

Kadale kadale, xhan ti je tu tranu
Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma thu
Tash ti je me te, per mu je tu menu

E ti po m'don
E ti po m'don
S'e sheh me sy, e plas me zemer dhe menon
Tjetren me lon
Tjetren me lon
Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon

Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty
2x

DËRGOI:
INFO
Ashtu siç pritej, krijimi muzikor është sjellë para shikuesve i ilustruar me vlera artistike edhe me anë të një videoklipi, për të cilin është përkujdesur Imagine Films. Videoklipi u publikua më 29 Prill 2021. Për melodinë dhe për tekstin është kujdesur Irkenc Hyka.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200