Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - E Ndjen Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  16

Un duj ty e ti duj veten
Kjo dashninpo ma nxin jeten
Kejt e din qka ban ajo
Po rrugdalje nuk po shoh x2

Ma ka ni
Ma ka ni zemra
Si ke me u kan ti e jemja
Ejvallah me be e bana
Dashnija jem per ty koft e mrama x2

Skam pa femer ma vetjnjake
Skam pa femer ma tinzake
Shum e fjalt kam ni
Dola tpash me sy te mi x2

Ma ka ni
Ma ka ni zemra
Ske me kan ti e jemja
Ejvallah me be e bana
Dashnija jem per ty koft e mrama x2

Ky tekst u dërgua nga Bena


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/11/2016
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0


Mentor Kurtishi - E Ndjen Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ndjen Zemra".
3. Video është e këngës "E Ndjen Zemra", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.