Meti Maloku

Meti Maloku Vjen Me ‘magnet’

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-06-2015]
Këngëtari Meti Maloku ka publikuar këngën e tij më të re të quajtur ‘Magnet’.

Ky projekt muzikor gjithashtu ka edhe klipin e tij i cili është mjaft veror dhe interesant.

‘Magnet’ po pëlqehet nga fansat e këngëtarit dhe për mbrojtjen e saj në kanalin Youtube po kujdeset kompania muzikore ‘Arkiva Shqip’.
 (Indeksonline)

Meti Maloku Vjen Me ‘magnet’

  Meti Maloku - Magnet [Teksti dhe Klipi]

Komente 0