Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevlan Shaba - E Pa Shpirt (Feat. Marseli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A ste vjen gjynah
Se shpirtin ma ke vra
A ste vjen gjynah
Se krejt jan tu u nda

E pa shpirt e pa shpirt
Ma mir ti qe ke ik
A je ma mir kur afer meje
Nuk fle
Xanax,Alkool po du po du me u deh
U bo nje koh qe sjena pa
A po tmerr malli malli
Mevlan Shaba
Featuring: Marseli
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/11/2023
Muzika: Petro Xhori
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhumill (Xhulio Milloshi)
Video Produksioni: MagicPro


Mevlan Shaba - E Pa Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pa Shpirt".
3. Video është e këngës "E Pa Shpirt", por nuk këndohet nga Mevlan Shaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mevlan Shaba:


Komente 0