Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mimoza Shkodra - Puthjet Tua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthjet Tua".
3. Video është e këngës "Puthjet Tua", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Shkodra - Puthjet Tua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"S'me Pelqen"

Këngë e albumit:

"Bojna Dasem"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00zemren tende sonte e ndergjoj si rra per mua
te kam pran dhe shkrihem dal nga dal nduart tua
un po dridhem dhe sedi as vet si esht e mundur, se kaq shpejt ti fala syt e mi te pergjumur

Ref: puthjet tua shpirt mendjen sot ma kan kthy, sdi a ka ma mir se kur jan vec me ty,
puthjet tua shpirt, zemren ma moren shpejt,
sdi a ka ma mir se kur ti fali krejt

e kam pritun se dot me veshtosh me ledhatime
kaloj koha kur flisnim shum gjat ne takime
un po dridhem dhe sedi as vet si esht e mundur, se kaq shpejt ti fala syt e mi te pergjumur

Ref: puthjet tua shpirt mendjen sot ma kan kthy, sdi a ka ma mir se kur jan vec me ty,
puthjet tua shpirt, zemren ma moren shpejt,
sdi a ka ma mir se kur ti fali krejt(3X)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet