Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Miriam Cani - Në Parajsë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

09/11/2018

2018-11-09T16:00:03+00:00

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Alban Skënderaj

Video Produksioni:

Talelli Production

Produksioni:

Threedots
Jo nuk jam ëngjëll pa faj,
Kam dhe një faj
por ti thjesht më pranon
për atë që jam
Me ty jam lart e në majë
lart e në majë
Asgjë s'është përgjithmonë,
kështu të paktën thonë

REF.:
Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do të vi me një frymë ty të kërkoj
Dhe në parajsë, dhe në parajsë,
do ti bind t'më lejojnë të takoj

Ne të dy nuk jemi njësoj,
nuk jemi njësoj
ti më plotëson, ti më përmirëson
Përjetësinë me ty e jetoj,
me ty e jetoj
Një jetë nuk më mjafton,
jo nuk më mjafton

REF.:
Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do të vi me një frymë ty të kërkoj
Dhe në parajsë, dhe në parajsë,
do ti bind t'më lejojnë të takoj

REF. 2x:
Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do të vi me një frymë ty të kërkoj
Dhe në parajsë, dhe në parajsë,
do ti bind t'më lejojnë të takoj

Kartolina (2)

7
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Miriam Cani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet