Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Trimi - Plum N'ball (Feat. Pancho, Gold AG, K-Lay & KeepMan)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ref:
.........................................................
Kjo osht lidhje e fort nga jugu ne veri
Bojm per njeri tjetrin per boten zdu tja di
Me fitim pa fitim ka ardh koha per bashkim
Shiptari nuk nje me luft nuk ka me 2luftim
Nuk duam tja dim qa bon ti e kush je ti
Kemi dostat belagji mushim gotat me raki
........ nat per nat osht viti ri
Nga KOSOVA ne SHQIPRI shkrepi armet bresheri
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendMr.Trimi
Featuring: Gold AG, KeepMan, K-Lay & PanchoCity
Publikimi: 20/08/2010


Mr.Trimi - Plum N'ball
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plum N'ball".
3. Video është e këngës "Plum N'ball", por nuk këndohet nga Mr.Trimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr.Trimi:


Komente 0