TEKSTESHQIP

Mr.Trimi
Back
Lyrics
(Feat. D.M.K., Rrugaqi Art, Agresioni, NEC, Nj1shi, Betim & Gjebraili)

MR.Trimi
Lemi ti kputi une kto pranga qe Tash tjeret nuk kan shanca hajde ma afer lej ato baza MR.Trimi i kalon kto faza tkom ka tkallxoj tkom than vet vi e nuk shkoj e mer frym tash se explodoj lshoje rrugaq qe qysh e lshoj...
Lemi ti kputi une kto pranga qe Tash tjeret nuk kan shanca hajde ma afer lej ato baza MR.Trimi i kalon kto faza tkom ka tkallxoj tkom than vet vi e nuk shkoj e mer frym tash se explodoj lshoje rrugaq qe qysh e lshoj krejt pi bon kto fjal me rren perserite ncilin ven jo ju mernu me tjeter sen tmen tmen kur ja nis me forca une ka foli ty t'dhem ngo ty me ec nuk t'len une nryshe foli me men sillu ka t'sillsh problemi jem e qka po thu ti kadal po sot nuk muj mar frym normal qysh o puna qashtu i dal jom hi ZOTNI jom dal si Kral mfal jom i smut pak nqofse ti je pertal dera rrap tap une pi boj rrap rrap un vi e hi e shkoj e la kontakt un vi e shkoj e la un cak un vi e bi rima gjak ka fol per veti per mu ma pak jo bre u habita nto pozita qka u'qudita kqyr qka prita se prita e qa se prita se dita...!

DMK
Ju jeni kurva ju pidhat e motres ju skeni bir mos e mbani gojen haper se ju le ne rrug te shtrir MR.Trimi DMK Prandaj ndegjo mir o bir ti akoma skishe lind kur un nenen ta kam qir un boja keks vet ti e pije qumshtin cicen mamit muziken e Beje pej qefi jo pej fames ose namit e sa per gengste rep ne vetem sjellim gengste shit u rikthyem djali me i keq me tjeter hit...!

Rrugaqi i Q'Artë
T'Qimt e nanes po folin tan po urrejn me gjith forca munohen T.B.A Ta thejn T.B.A nuk thehet se jon tlidht tban grusht T.B.A nuk rrxohet se e kem alltin e musht i gatshum belagji si plumi n'allti cilli tqon kry gjith i pari ti bi Rrugaqi Qin Per Qin aha Qin Per Qin Rrugaq Shkurt e Shqip Shoki per kyt rep Jom ilaq...!

Agresioni
Nuk ma nin mu per sen un sni per milet realitetin ty ta gjuj se un jom gjak nxet po sho shum munsi shum mica rrenash ki nese mshitesh pidh nane un ta kputi gishtin mos u shtyni me at tipin me agresivin recordi ti dha vulen sahora ta boj hitin fantastic jom pej repi krejt MC ti ngrehi zhag po ju vim kallabllak me 1 hit te pergjakt ...!

NEC
Sikur vullkan kapi 5 shkall mun me mpa per mahall mun me mpa teper rrall bonu gati dilum perball menohu 1 her mir me kon kush ta boj mall o rrozik me tshkel goma aty ku shkru N.E.C 7 that e ki trunin rima ti i huazo jeten tane nuk e don e ejona te cpirro paloje pidhin ule kryt se tu qi nana je dalldis ta marum jeten kadal dale tu t'rre me qyk t'alltis...!

Nj1ishi
Ti ski sen n'ven je ka sillesh n'ven tripi juste mafern ma mir lene n'ven po doni me dit qa po doni hite vlla sun um jep kritik ne po vina krejtve mju myt pra qka ska jena per to ndita t'sodit n'rep krejt pi shohum n'ref se rep veq fjal 3fi ka met e sdi sa po ta rrok ti munove mu perzi B'NEC kthe fjalen ta sho nftyr tanaj thu vet po mrre n'sy...!

Betim
Hip hop no stap have to stop rri larg papak per rak mos mu kap sa her hy n'publicen e qart krejt e din kush o ma i qart ti i kallti jeten me seconda ta mati ti je n'ren tjerat le t'bahen gati fort mir pe din qka di me bo ju mledhni krejt dhe ner boqe ju lo...!

Gjebrail
Jom ka sho 1 qytet qe po perjeton 1 dhun kajher pe sho ala flaken qe qifti tij pe mun po flaka une jom edhe dheza si fortun kur po osht eboja e madhe bana dreqi i mallkum qishtu jom dhe kom lind ne gurbet me jetu qata sma nin kari hiq nqofse neser kom me shku se sum jet sen omel qka kom dasht un kom ba 500 vjet dost me shku prap si une ska me pas ma...!

DËRGOI: