Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Karantina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karantina".
3. Video është e këngës "Karantina", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Karantina  (Feat. Xheni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Albert Sula

Teksti:

Gezim Mneri

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Xheni (Aona)

28/04/2020

2020-04-28T20:00:39+00:00Tash na mylli neper shpia karantina karantina
Ka plas ronçem kjo dashnia mama mia mama mia
Oh kinez ngatrrove boten politika kerkon voten
Posht pallatit ka sirena thot polici futu mrena

O kina kina o kinez shejtoni
O kina kina kina zbor ne na boni
O karantina nuk do asperina
Bej dashni se e Ke hak nuk t dhemb kaptina

Tash na mylli neper shpia karantina karantina
Ka plas ronçem kjo dashnia mama mia mama mia
Oh kinez ngatrrove boten politika kerkon voten
Posht pallatit ka sirena thot polici futu mrena

O kina kina o kinez shejtoni
O kina kina kina zbor ne na boni
O karantina nuk do asperina
Bej dashni se e Ke hak nuk t dhemb kaptina


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet