Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Zemra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ma don zemra ma don zemra shume
Kjo dashnija te zeh si plumb
2x

Sikur me par zemren e lash te lir
Kisha veq nje deshir te jem me ty
2x

Ma don zemra ma don zemra shume
Kjo dashnija te zeh si plumb
2x

Ne te pa ndar do jemi ta dish mire
Si hena ne erresir per mua je ti
2x

Ma don zemra ma don zemra shume
Kjo dashnija te zeh si plumb
2x


Ky tekst u dërgua nga  ErvinLamaMuharrem Ahmeti
Publikimi: 03/04/2021
Muzika: Muharrem Ahmeti
Orkestrimi: Samuel Kodra & Alsked Rrenja
Mix & Master: Fidan Hajrizi
Teksti: Sebi
Saks: Klidi Loca
Violin: Mariglen Cela
Studio: Es RecordsMuharrem Ahmeti - Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra".
3. Video është e këngës "Zemra", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0