Më mbaj mend (për 1 muaj)


Neki Emra - Me Heshtje Mos Më Dëno

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Heshtje Mos Më Dëno".
3. Video është e këngës "Me Heshtje Mos Më Dëno", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Neki Emra - Me Heshtje Mos Më Dëno  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34

Teksti:

Albatros Rexhaj

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Komente

1 🔥

16/07/2013

2013-07-16T12:10:17+00:00Se Dashuria Nuk Eshte Vetem , Vetem Nje Enderr
Beso nuk e dita
E Mesova Nga Ti

Se dashuria ditka t'dhemb kaq shume
Vetem pasi shkove dhimbjen e njoha unee

Unaza ime nuk eshte ne doren tende
Ne Shtartin tend prane teje nuk jam une
Endrrat tona po i jeton tjeter kush
Edhe sa me shume duhet te vuaj une!

Me Shajj godit vetem e Heshtur ti mos ri
Mos kerko nga une te te bie ngjunje
Me heshtje ti te lutem mos me denooooo
Pos teje asnje tjeter kurre me nuk e shoh
Asnje tjeter
Pos teje asnje tjeter kurr nuk e shoh!

Tashe Lote E Mi Nuk Dine Te Ndalen
Vetem Ti Munde Ti Ndal Atoo
Sa Here Ma Kthen Ti Shpinen Nuk Me Flete
E Di Se Lote E Mi Nuk Dote Ndalen kurr

Me Shajj godit vetem e Heshtur ti mos ri
Mos kerko nga une te te bie ngjunje
Me heshtje ti te lutem mos me denooooo
Pos teje asnje tjeter kurre me nuk e shoh
Asnje tjeter
Pos teje asnje tjeter kurr nuk e shoh!

ME HESHTJEE MOS ME DENO


Ky tekst u dërgua nga  endrita
Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet