Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Neki Emra - Dashuri Dhe Urrejtje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/12/2016

2016-12-21T21:41:01+00:00

Teksti:

Albatros Rexhaj

Muzika & Orkestrimi:

Neki Emra

Pjesëmarrëse në

Festivali i 55-të në RTSH
Dashuri dhe urrejtje,
Tani jemi bërë ne
Aty të puth, aty të shaj
Dhe ti prapë me mua je

Jemi dashnorë apo armiq,
Vërtet më nuk e di!
Si përfundum ne kështu,
Tregomë,
dua ta di!

Ref:
Dashuria ime,
Pa ty jo nuk mundem
Sa të dua dhe prapë të lëndoj
Dashuria ime,
Sa shumë jam penduar
Të lutem me fal.

Ti sonte mos më lsho
Nuk t’lë t’shkosh!
Nuk t’lejoj ti të ikësh
Se vetëm ty, vec ty të kam

Ref:
Dashuria ime,
Pa ty jo nuk mundem
Sa të dua dhe prapë të lëndoj
Dashuria ime,
Sa shumë jam penduar
Të lutem me fal.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet