Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nertila Koka, Genc Iliadhi & Foel Grillo - Zemra Te Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/1990

1990-04-02T21:00:00

Muzika:

Dorian Nini

Teksti:

Alqi Boshnjaku

Pjesëmarrëse në

Kur Vjen Pranvera 1990
1.
Nga kjo skene me sy te kerkoj
a do te vish jo jo s'e di
me lendove pa te drejte
por une me ty nuk mbaj dot meri
2.
Ti mos degjo kur te thone nuk te do
kur te thone eshte artiste e adhurojne me mijera sy
ti me beso zemra s'di te genjeje
rreh ajo vec per ty dhe largon cdo xhelozi

Refreni
Ja ja ti vjen une kengen po filloj
tek une veshtrojne plot sy te dua vetem ty
ja ja ti vjenti vjen une kengen po filloj
dhe zemra flet me kenge se po te fal
fal zemra cdo rrahje note muzike
kenge e saj jojo nuk ndalet
ti degjoje ajo per ty thur vargje
ndaj ti meso kengen e saj

Jaja ti vjenti vjenti vjen


Ky tekst u dërgua nga Elva
Më Shumë Këngë Nga Nertila Koka:

Më Shumë...