TEKSTESHQIP

Nikoleta Kabuci
Jam E Vogëlo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam E Vogëlo" kënduar nga Nikoleta Kabuci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse ky krijim muzikor u paraqit tek shikuesit i realizuar në prizmin vizual edhe me klip muzikor, për video produksionin e të cilit është bashkëpunuar me Cinefocus GT. Videoklipi u publikua me datë 30 Tetor 2021. Komponimin dhe arranzhimin e shkroi Bledi Telha, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Vani Rushiti.