Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Amanet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF. 2x:
Amanet, Amanet
po ta lo ty zemren tem
po ta dho me doren tem

Senet i kom mledh
gati i kom bo,
Krejt une muj m’i marr
veç zemren tem jo
Po ta lo...

Hajde ktu mu ul
ti n’karriken teme
kqyr qysh o me ni
qdo dite thashetheme
sa shum dhem...

Qelma ni Moet
e krejt vet une po du me pi
se per ty une kur t’ni
nuk po du me ma ni

Ni Moet
E krejt vet une po du me pi
se per ty une kur t’nij
nuk du me ma ni!

REF. 2x:
Amanet, Amanet
po ta lo ty zemren tem
po ta dho me doren tem

Amanetin ti zemer
qoje n’ven
e une pe qoj eks
goten tem-goten tem
gotat me ren
Nora Istrefi
Publikimi: 21/03/2023
Muzika: Kushtrim Kelani & Nurteel
Teksti: Ghulo
Video Produksioni: Entermedia
Produksioni: Nurteel


Nora Istrefi - Amanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet".
3. Video është e këngës "Amanet", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0