NRG Band

Nrg Band, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pa Ty So Ka Rrihet”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-06-2013]
NRG Band është rikthyer në skenën muzikore shqiptare me këngën e tyre të re “Pa ty so ka rrihet”.
Projekti i ri që vjen me videoklip është veror dhe pritet të jetë një prej hiteve të diskotekave dhe të pishinave shqiptare gjatë verës.

“NRG Band”, që i ka munguar së fundi skenës muzikore, por djelmoshat kanë zbuluar se do të rikthehen me këngë të re.“Nuk do të dalim jashtë kornizave të stilit tonë, kjo këngë kemi përshtypjen se do të jetë një hit i radhës”, ka thënë ai për “Zëri”.

NRG Band edhe gjatë kësaj sezone vere do të jenë mjaftë shumë të angazhuar me mbrëmje e koncerte muzikore brenda dhe jashtë vendit. Pas kësaj kënge ata do të vazhdojnë të realizojnë projekte tjera.
 (Telegrafi)

Nrg Band, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pa Ty So Ka Rrihet”

  NRG Band - Pa Ty So Ka Rrihet [Teksti dhe Klipi]

Komente 0