NRG Band

Besniku I Nrg Band Guxon Dhe Zgjedh Një Ngjyrë Flokësh Të Tillë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-07-2014]
Besoni apo jo ky është një nga artistët më atraktiv të skenës shqiptare Besnik Qaka, apo solisti i grupit NRG Band.

Por do të thoni ju se çfarë i ka ndodhur në kokë, pse kjo ngjyrë. Besniku zakonisht luan me flokët e tij e këtë herë ka dashur të vijë kështu duke iu besuar edhe sallonit Arta& Nagipi dhe konkretisht mikut të tij Nagipit.

Do t’i duhet ky ‘look’ këngëtarit për ndonjë spot, apo thjeshtë ka dashur të bëjë këtë ndryshim trendy, pritet të shihet.
 (Express)

Besniku I Nrg Band Guxon Dhe Zgjedh Një Ngjyrë Flokësh Të Tillë


Komente 0