NRG Band

Nrg Band E Huazon Këngën “Babayaro”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-12-2014]
Grupi i njohur NRG Band kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri sot premierë në emisionin 1 kafe ma Labin. Ajo çfarë po aludohet në media është se kënga e tyre mund të jetë e huazuar ose e insipiruar nga bullgarët. "Babayaro" ka një ngjajshmëri shumë të madhe me këngën "Water" të interpretuar nga Elitsa Todorova & Stoyan Yankoulov, të cilët përfaqësonin Bullgarinë në Eurovisionin e 2007-tës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


  NRG Band - Babayaro [Teksti dhe Klipi]

Komente 0