Më mbaj mend (për 1 muaj)


NRG Band - Atmosfera

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atmosfera".
3. Video është e këngës "Atmosfera", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NRG Band - Atmosfera  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2010"

Këngë e albumit:

"Pa Ty So Ka Rrihet"

Këngë e albumit:

"Qa Po Bojm Na Sonte"

Këngë e albumit:

"20 Hite 2010"

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Këngë e albumit:

"Nr. 4: Ashtu Sikur Dje"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

Asnjë Koment

20/10/2010

2010-10-19T23:00:00+00:00Ej..NRG Band !
This is a new song..
Give It Up ëh!
Go..Go..Go..Go..
Alright.. Here We Go..Haha !

Atmosfera
shumë e nxehtë o burrë
a jom n`diskotekë a n`furrë
1 Bjondinnë me sy po ma bon
e me vallzu me mu po don.
Ajo shumë mu ka afru
ndjersa trupin ma ka m`lu.
Se bjjondina keq po dridhet.
si akullore n`dorë po m`shkrihet.

Atmosfera shumë e smutë
a jom n`enderr a jom qut.
1 Bjondinë me mu po vallzon
sonte bash o ka ma don.
Kur e don e don e don
me bjondinen mir po m`shkon
me Bjondinen me bjondinen.
miirë pomm shkon.

ALriGht Put It Up Put It Up Put It Up..
Here We Go Say.. Ej Ej Ej Ej.. Wow .

Atmosfera
shumë e fort o daj
ksi far neje men se maj
1 Bjondiinë as pë 1 sekond
sytë nga unë nuk po i largon .
Ajo shumë mu ka afru
po don bash qka unë po du !
se bjondina qysh po shihet ..
pa mu sonte so ka i rrihet .

ATmosfera shumë e smutë
a jom n`onderr a jom qut
1 Bjondinë me mu po vallzon
sOnte bash o ka ma don.
Kur e don e don e don.
me bjondinen mir po m`shkon
Me Bjondinen me bjondinen ..
Mirë pomm shkon.

Atmosfera mem vet mu
deri tash mirë o tu shku .
Sonte bash o ka ma don
jo ma mirë nuk ka ku shkon .
Atmosfera n`maksimum
S'paku Nëse vetna unë .
Kur e don e don e don
me bjondinen mirë po m`shkon .

Atmosfera..1 Bjondinë
Atmosfera..kur e don
E don e don e don
Atmosfera..1 Bjondinë
Atmosfera .


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a   SamirEe
Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet