Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Po Bie Shi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

po bie shi le te bjere ne te dy bashk kurr meri so te kem jo nuk kishte jo ne kete qytet nuk genjej nuk kam as ty asi qifti si nkrejt planet si ne te dy sa sepse mund ti ket njo pse nese te lash apo ti me le kur perfekt ishim deri dje

REF:
Po bie shi le te bjere ne te dy bashk kurr meri sdo kem
PO bie shi nen kete qiell sdo tjem me bashke kurr ne dy

Njeri tjetrin e kishim fat une e ti dhe nje shtrat nuk na ndante as dit as nat deri dje

REF:Po bie shi le te bjere ne te dy bashk kurr meri sdo kem

Po bie shi nen kete qiell sdo tjem me bashk

Le te bjen bjen le te bjen bjen bje bje bje bje

ououououo hej perreperrre perre houuhouhou


Ky tekst u dërgua nga Fc Barcelona


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011
Teksti: Mithat SadikuMë Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 1


NRG Band - Po Bie Shi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Bie Shi".
3. Video është e këngës "Po Bie Shi", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.