Official Video

Top 200

NRG Band - Harrom  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/02/2018

2018-02-28T14:41:00

Muzika & Teksti:

ESTTO

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

Pro Video
Sa e veshtir,
por un duhet ta pranoj
Qe ne zemren time
s'do kesh vendin me njesoj
Un per ty,
spaskam me asnje kuptim
E ti per mua,
do mbetesh vetem nje kujtim

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoh
Me jete jam bo pishmon

Un e di mire,
aroma ime ty t’mungon
Dikur vet ike,
e tash ti mua pom kerkon
Por gjithcka mbaroI
s'eshte asgje me si me pare
Asnjhere s'dite,
fjalen ti me mu me mbajt

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoh
Me jete jam bo pishmon


Ky tekst u dërgua nga  deacahaniKartolina (2)

U krijua nga Aca 2018-08-08 09:33:56
Unë e di mirë,
aroma ime
ty t'mungon
2018-03-01 08:34:05
Dikur vet ike,
e tash ti mua pom kerkon
Por gjithqka mbaroI
s'eshte asgje me si me pare
Asnjhere s'dite,
fjalen ti me mu me mbajt

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...