TEKSTESHQIP

NRG Band
Për Të
Lyrics
(Feat. Edi King)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Të" kënduar nga NRG Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga është një krijim me tekst nga Mithat Sadiku.