TEKSTESHQIP

NRG Band
Haram
Lyrics

Ref.
Haram haram dashnin e ke haram
Haram haram qysh mujte vetë mem lan
Haram haram dashnin e ke haram
Haram haram qysh mujte vetë mem lan

Str.I
Pse mu kanë përzi
Kto ndjenja me raki
Ti m'ke thanë
S'ka met lan

Ma mirë mos t'kisha njoft
Haram dashnia t'qoft
Ti dhashë krejt
M'paske ke rrejt

Ref.
Haram haram dashnin e ke haram
Haram haram qysh mujte vetë mem lan
Haram haram dashnin e ke haram
Haram haram qysh mujte vetë mem lan

Str.II
Pse unë edhe ti
Nuk shihem në sy
Pse jem nda
S'di hala

Ma mirë mos t'kisha pa
Haram krejt ti kam ba
S'osht e drejtë
Ti mem rrejtë

Ref.
Haram haram dashnin e ke haram
Haram haram qysh mujte vetë mem lan
Haram haram dashnin e ke haram
Haram haram qysh mujte vetë mem lan

DËRGOI:
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, krijimi muzikor erdhi tek ne i realizuar në aspektin vizual edhe me videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u përkujdes Visar the director. Videoklipi u publikua më 2 Qershor 2023. Këngën e kompozoi Besnik Qaka, tekstin e kreu Arben Beha, ndërsa orkestrues i këngës është ESTTO.