Më mbaj mend (për 1 muaj)


Olta Boka - Zemren E Lame Peng
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren E Lame Peng".
3. Video është e këngës "Zemren E Lame Peng", por nuk këndohet nga Olta Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Olta Boka - Zemren E Lame Peng Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Festivali i 46-të në RTSH

Pjesëmarrëse në

Eurovision (Albania)

Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-13T23:00:00+01:00

(Albania :: Eurovision 2008)

Ora si zemer troket
Ora e cmendur rend
Akrepa nuk ka
Kohen vodhe ti
Nga jeta ime.

Bora e zerit tend
Mbi zemren time ra
Mbuloi
Stren e fundit
Te dashurise Haaaaa.... haaaa... naaaa
Dhe ndalen akrepat atjeeeeeeee

Ref:
Dite pas dite ne
Rrahje pas rrahje
Me Kot Kerkuam
Ore'e perkryer
Nje zemer jo kurre s'mund te jete

Nate pas nate ne
Rrahje pas rrahje
Ne te larguar
Por jo nuk mundem
Se zemren te dy e lam peng aaaaaaa(2x)

Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pandi Laço

Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë Këngë Nga Olta Boka:


Komente mbi këtë këngë