TEKSTESHQIP

Olta Boka
Zemren E Lame Peng
Lyrics

(Albania :: Eurovision 2008)

Ora si zemer troket
Ora e cmendur rend
Akrepa nuk ka
Kohen vodhe ti
Nga jeta ime.

Bora e zerit tend
Mbi zemren time ra
Mbuloi
Stren e fundit
Te dashurise Haaaaa.... haaaa... naaaa
Dhe ndalen akrepat atjeeeeeeee

Ref:
Dite pas dite ne
Rrahje pas rrahje
Me Kot Kerkuam
Ore'e perkryer
Nje zemer jo kurre s'mund te jete

Nate pas nate ne
Rrahje pas rrahje
Ne te larguar
Por jo nuk mundem
Se zemren te dy e lam peng aaaaaaa(2x)

DËRGOI:
INFO
Muzikën dhe arranzhimin e krijoi Adrian Hila, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Pandi Laço.