Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Petrit Vullkani - Kthehu Përsëri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/11/2019

2019-11-09T16:00:11+00:00

Muzika:

Zani Loca

Orkestrimi:

Samuel Kodra

Video Produksioni:

Chill ProNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kthehu Përsëri" kënduar nga Petrit Vullkani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kthehu Përsëri".
Videoklipi nga Petrit Vullkani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Meda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2x:
qe sa kohe ne u ndame
u banë s'disa vjet
per gabim te vogel
mu me lave vet

per gabim te vogel
te lus me u pajtu
sepse ne ket bot vetem ty te du
por te lutem me kupto
veq per dashurine
un pa ty s'mund t'jetoj kthemu perseri
un pa ty s'mund t'jetoj kthemu perseri

kur te pash per nje natë
zemra ime ndashuri ra
ty moj vajz ty te thash
mos me le te pres tash
une te du une te du aty pa dyshim
nese ti me do kthehu sa sesht vone
por te lutem me kujto
veq per dashurine
un pa ty s'mund t'jetoj kthemu perseri
un pa ty s'mund t'jetoj kthemu perseri

buzt e tu mkan tregu
se me kishe vetem nje
prej kur shkove ti e dashur mu me lave vet
prej kur shkove ti e dashur mu me lave vet

ti nuk e kupton e dashur arsyen qe une jetoj
un jetoj per nazet tua dhe dashurine tone
une jetoj per nazet tua dhe per dashurine ton

dikur mthoshe se te dua tjeter kan nuk kam nket bot
tash fillove rrugen tjeter sdua t'jetoj kot
tash fillove rrugen t'jeter sdua tjetoj kot

sikur t'kisha n'perqafime do t'shtrengoja un aq fort
pajtoje ti zemren time...qe po mbytet n'lot
pajtoje ti zemren time... qe po mbytet n'lot
amaaaaaan hej amaaaan amaanMë Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet