Më mbaj mend (për 1 muaj)


Petrit Vullkani - Syni Zi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syni Zi".
3. Video është e këngës "Syni Zi", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petrit Vullkani - Syni Zi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Samuel Kodra

Teksti:

Sebastiana Brecani

Komente

Asnjë Koment

31/12/2019

2019-12-31T10:00:11+00:00(Ref: X2)
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me te keq kam ra n'dashni'e
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me mori qaf syri i zi'e

(Ref: X2)
Me te omel se bon nona
Rrush i zi eshte nga Tirona
Enderroj ta puth njeher
Gushes saj du ti marr ere

(Ref: X2)
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me te keq kam ra n'dashni'e
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me mori qaf syri i zi'e

(Ref: X2)
I hedh lule te ballkoni
Per bukuri i ka dal nomi
Me mire jeten te ma marri,
Se per te me iku zari

(Ref: X4)
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me te keq kam ra n'dashni'e
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me mori qaf syri i zi'e


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmeti
Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet