TEKSTESHQIP

Polifonia Grate
Potpuri Gëzuar 2017
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Gëzuar 2017" kënduar nga Polifonia Grate.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Naim Krasniqi.