A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Poni - Amerikano  (Feat. 2 Step)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  55

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/08/2015

2015-08-07T17:00:03

Featuring

2 Step

Music & Lyrics:

2 Step

Music & Arrangement:

Valter Beqo

Lyrics:

Poni

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"Bio"

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 15


[PONI] REF 2X
Amerikano sa mire po na shkon
Italiano sa mire po na shkon
Diaspora sa mire po na shkon
Ooo sa mire po na shkon

[PONI]
O sa shpejt ecen shqiptari
Dhe me shpejt se nje FERRARI
Te rremben si uragani
Kuq e Zi behet nami

[PONI] 2x
Star, star, star anembane shqiptare

[2 STEP]
Andale, andale, andale
Tu sabes que me gusta la fiesta
Andale, andale, andale
Un paso adelante morena ay ay
Ti po don, ti po don, ti po don, ti po don
Po ta nis ty nje puthje
zemer me dal une n'obsesion

[PONI] REF 2X
Amerikano sa mire po na shkon
Italiano sa mire po na shkon
Diaspora sa mire po na shkon
Ooo sa mire po na shkon

[PONI]
Ne topliste jane shqiptaret
Neper bote kudo te paret
Kemi stil AMERICANO
Moda jone ITALIANO

[PONI] 2x
Star, star, star anembane shqiptare

[2 STEP]
Andale, andale, andale
Tu sabes que me gusta la fiesta
Andale, andale, andale
Un paso adelante morena ay ay
Ti po don, ti po don, ti po don, ti po don
Po ta nis ty nje puthje
zemer me dal une n'obsesion

[PONI] REF 2X
Amerikano sa mire po na shkon
Italiano sa mire po na shkon
Diaspora sa mire po na shkon
Ooo sa mire po na shkon


Lyrics submited by Shkelqesa Zekaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019