A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Poni - Njesoj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/06/2019

2019-06-21T16:58:15

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Arrangement:

Klodian Qafoku

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"Indentitet"


Dhe pse ti ke ikur larg.
Njesoj une te kam dasht!
Dhe pse zemren ma ke vrare
Njesoj une prape te kam dasht
Kur premtove te jemi bashke!
Njesoj une prape te kam dasht!
Dhe kur zemren ma ke vrare!
Njesoj une prap te kam dasht!

Te kerkoj falje!
Qe spranoj ndarje
Te jemi bashke ne
Asgje s'kerkoj!!

REF.:
Se zemren time ma ke ndalur!
Se jeten time ta kam falur
1mije here, 1mije here, 1mije here
Ti se di sa here!
Se zemren time ma ke ndalur!
Se jeten time ta kam falur
1mije here, 1mije here, 1mije here
Malli per ty po me merr

Dhe pse vetem tani jam
Njesoj une te kam dasht
Dhe kur premtove fustan te bardh
Njesoj une prap te kam dasht
Kur me the tani do shkoje
Njesoj une te kam dasht!
Dhe tani cdo gje mbaroje
Njesoj une prap te kam dasht

Te kerkoj falje!
Qe spranoj ndarje
Te jemi bashke ne
Asgje s'kerkoj!!

REF.:
Se zemren time ma ke ndalur!
Se jeten time ta kam falur
1mije here, 1mije here, 1mije here
Ti se di sa here!
Se zemren time ma ke ndalur!
Se jeten time ta kam falur
1mije here, 1mije here, 1mije here
Malli per ty po me merr!


Lyrics submited by ArdianLOe-Cards (2)

2019-06-24 11:30:28
Të kërkoj falje
Që s'pranoj ndarje
Të jemi bashkë ne
Asgjë s'kërkoj
2019-06-24 11:26:05
Se zemrën time ma ke ndalur
Se jetën time ta kam falur
1000 herë, 1000 herë, 1000 herë
Malli për ty po më merr

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019