TEKSTESHQIP

Poni & Altin Sulku
Ledhat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ledhat" kënduar nga Poni & Altin Sulku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt ka ardhur tek shikuesit i përpunuar nga ana vizuale me videoklip, për produksionin e të cilit u përkujdes Fullmoon Production. Ky videoklip u publikua me datë 20 Korrik 2023. Për këngën kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Petro Xhori & Marenglen Boja, autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Petro Xhori, ndërsa orkestrimin e përgatiti Marenglen Boja.
Renditja:
Top 200