TEKSTESHQIP

Ramadan Krasniqi
Zemër Katile
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemër Katile" kënduar nga Ramadan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 15 Korrik 2023, Ramadan Krasniqi publikon videoklipin "Zemër Katile". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa orkestrimi u realizua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.