Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Po Martohemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Sa e kemi prit me na ardh kjo dit
Ama doren jo ti mos ke frik
Besen ta kam dhan ty o dashuri
Po martohemi, po martohemi

REF 2X:
Kjo unaz jeta ime
Do te mbes nëpër vite
Si dashnia ime
Qe per ty e kam
A e ndjen zemren time
Ti o dashuria ime
Se sa fort rreh ajo
Kur ty te kam prane

Ne te mir ne te keq
Prane do te me kesh
Afer vetes kudo qe te jesh
Nese dje ishim vetem
Sonte jemi dy
Vetem dit te mira
Do te fal un ty

REF 5X:
Kjo unaz jeta ime
Do te mbes nëpër vite
Si dashnia ime
Qe per ty e kam
A e ndjen zemren time
Ti o dashuria ime
Se sa fort rreh ajo
Kur ty te kam prane


Ky tekst u dërgua nga RedjepiRemzie Osmani
Publikimi: 23/12/2017
Muzika: Valter Beqo
Teksti: 2 Step
Video Produksioni: MAX Production


Remzie Osmani - Po Martohemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Martohemi".
3. Video është e këngës "Po Martohemi", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0