TEKSTESHQIP

Rifat Berisha, Mehdi Berisha & Bashkim Sylaj
T'bijtë E Shqipes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'bijtë E Shqipes" kënduar nga Rifat Berisha, Mehdi Berisha & Bashkim Sylaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të nënvlerësohej një aspekt kaq i veçantë, ndaj, projekti muzikor erdhi i finalizuar para një audience më të gjerë i punuar nga sfera vizuale me një videoklip muzikor, të cilin e krijoi Fontana Production. Videoklipi u publikua më 4 Nëntor 2023. Për melodinë dhe për tekstin është përkujdesur Rifat Berisha, teksa këngën e orkestroi Drinor Zymberi.