Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riki - Dal Ngadal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dal ngadal po tretëm unë n'heshtje
Dal ngadal venitëm unë për ty

Pak nga pak pajtohem unë me jetën
Pak nga pak msohna me e shty


S'muj me e dasht unë ni tjetër
S'muj me e gënjy vetën
E shpirti yt te unë rri

Do t'kujtoj unë sa t'kem jetën
Ni dit kët dashni do e marr me vete
E do vi atje tek tiii

Ai moment që na e shkatrroi jetën
Ah kjo jetë ish krejt padrejtësi...

Koha nuk na vet e merr gjithqka me vete
Amo koha veq skalit dashnin per ty

S'muj me e dasht unë ni tjetër
S'muj me e gënjy vetën
E shpirti yt te unë rrin

Do t'kujtoj unë sa t'kem jetën
Ni dit këtë dashni do e marr me vete
E do vi atje tek tiPublikimi: 05/10/2020
Teksti: Riki Sllamniku
Orkestrimi: Alban Chela & Riki Sllamniku
Vocal Mixing & Mastering: Vedat Lushtaku


Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente 0


Riki - Dal Ngadal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dal Ngadal".
3. Video është e këngës "Dal Ngadal", por nuk këndohet nga Riki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.