Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rita & Fidan - Ja Me Hater Ja Me Zor (Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF. 2X:
Ja me hater ja me zor
Ne te dy do tbejm kunor
Hajde hajde moj dashni
Do tmarr ty e tçoj ne shpi
Remix: Rita - T'Kam Për Qefi
Rita Haziri & Fidan Gashi
Publikimi: 15/07/2022
Orkestrimi: Labinot Mezini
Video Produksioni: Urban Graphics


Rita & Fidan - Ja Me Hater Ja Me Zor (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Me Hater Ja Me Zor (Remix)".
3. Video është e këngës "Ja Me Hater Ja Me Zor (Remix)", por nuk këndohet nga Rita & Fidan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rita Haziri:


Komente 0