Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Dilo - Ne Do Puthemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  45

Ne do, ne do
Do pajtohemi dhe do dalim
Ne do, ne do
Njeri-tjetrit do t’ja falim.
Dy here kam gabuar une
Dy here ke gabuar ti
Tani kemi deshire
Qe ne erresire a ne drita
ne te puthemi.

Neeeeeee , kudo qe jemi
Ne do puthemi
Neeeeeee, ckado qe ndodh rreth neve
Ne do puthemi.
Pa ombrelle
ne shi e diell
ne do puthemi.
Dhe pa turp mes njerezve
Ne po puthemi.

Ne do, ne do
Do pajtohemi dhe do dalim
Ne do, ne do
Njeri-tjetrit do t’ja falim.
Sikur vathe ne veshin tim
Puthja eshte zbukurim
Buza shije vere ka
Kemi inspirim.
Dua vetem qe te puthemi.
Rovena Dilo
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Rovena Dilo - Ne Do Puthemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Do Puthemi".
3. Video është e këngës "Ne Do Puthemi", por nuk këndohet nga Rovena Dilo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Dilo:


Komente 0