Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rovena Bën Palestër Me Taka, E Tallin Fansat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[08-01-2016]
Këngëtarja Rovena Stefa në rrjetin e saj social në Instagram sot ka publikuar një foto ku shihet duke bërë palestër dhe duke shfaqur trupin e saj perfekt, por ajo që vihet më shumë re janë takat e saj.

Rovena edhe pse ishte në ushtrime kishte veshur disa çizme me taka mjaft të larta. Sapo ndjekësit e saj e kanë parë këtë foto kanë shpërthyer menjëherë komentet negative.

Fansat e kanë tallur Rovenën duke ia bërë me dije që gjatë palestrës përdoren atlete, dhe jo çizme me taka.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull