Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Ti je zemra ime
Di kur rreh, kur flet, kur qesh e ndjen
Ti je zemra ime
Ti më mbush me jetë
Ti më sjell lumturi e dashuri

Fjalët e ëmbla për mua ti m’i fal
Puthjet e nxehta veç ti m’i dhuron
I dashuroj unë sytë e tu, erën tënde
Të dua shumë
I dashuroj unë sytë e tu, erën tënde
Të dua shumë

Zemër ti je bota krejt
Zemër ti je mal e det
Të dua të dua të dua të dua
Zemër
Zemër
Zemër
Të dua të dua të dua zemer


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafa

Rovena Stefa - Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemër".
3. Video është e këngës "Zemër", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0