Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Macka Jote S'bëhem Dot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Je simpatik
Je djalë për pikë
Por je I gjatë vetëm një metër
Unë do doja dikë tjetër
Je ky që je nuk bëhesh tjetër

Je simpatik
Dhe vishesh shik
Por I ke flokët pak të rralla
Ta di buxhetin gjithë mehalla
Ta di ty tezja e ta di halla

Miliona femra
macka jote s’bëhem dot
Të lutem prapa mos më rri
Mos më rri

Miliona femra
macka jote s’bëhem dot
Nuk ke çfare bën ti vetëm
Pi pi pi pi
Derisa mendja të të vij


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafa

Rovena Stefa - Macka Jote S'bëhem Dot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Macka Jote S'bëhem Dot".
3. Video është e këngës "Macka Jote S'bëhem Dot", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0