Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Më Lëndove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Edhe them
I dashur ti ku je
Ku je je
Kete nate te vetme mos me le
Aha
Me beso kur une te them
Se zemra dridhet nga trishtimi
Mos e tradheto ate qe e deshe fort

Yjet shoh si shuhen per nje cast
eshte thjesht vegim
Te kerkoj mes nates te therras
Aha
Me beso kur une te them
Se zemra dridhet nga trishtimi
Mos e tradheto ate qe e deshe fort

Me lendove thelle
Lendove shpirtin tim
Me vrave n’fluturim
Me lendove thelle
Te ftohta puthjet jane
Te ftohta si urrejtja
Me lendove thelle
Beso pra kur te them
Se une e jotja me s’do jem
Nuk eshte jo jeta ime nje dilemeh


Rovena Stefa - Më Lëndove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Lëndove".
3. Video është e këngës "Më Lëndove", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0