Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Kthehu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

A te bjen ne mend
Mua mem kujtu
A e din se dikush hala
Po te pret
E harrove nje femi
Harrove mu
Djali po me thot
Babi pse na le vet

Ref..
Se vetem vdekja do na ndan
Mua me ke than
Eja e shihe birin tone
Si po te perngjan
Fjalet qe mi the dikur
Era mos ti merr
Sheroj zemrat qe te duan
Kthehu menjeher
Kthehu menjeher

Behu i sinqert
Po te boj be ne Zot
Tregom zemren tende
Se a ke ti mall
A t'pikojn si mua
Ata sy me lot
A t'bjen mend se diku
Ne jemi gjalle

Ref..x2
Se vetem vdekja do na ndan
Mua me ke than
Eja e shihe birin tone
Si po te perngjan
Fjalet qe mi the dikur
Era mos ti merr
Sheroj zemrat qe te duan
Kthehu menjeher
Kthehu menjeher


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011Rovena Stefa
Publikimi: 01/12/2011
Muzika: Andin Randobrava
Teksti: Gold AG
Orkestrimi: Andin Randobrava


Rovena Stefa - Kthehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu".
3. Video është e këngës "Kthehu", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 2