Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Nuse Nuk U Bera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Mësit dergove dorën kërkove
Solle unaz edhe flori
E unë të prita si është tradita
Nuse t'më marrësh në shtëpi
Si për inati disa zgjati
Kaluan muaj kaluan dhe vjet
çejzin e lava shum her e thava
Pushka e dasmes spo kercet

Ref: Un nuse nuk u bëra
Më mbeti endrra mbyllur ne sirtar
As me ty e as e ndar
Mos qaj nënë ,mos mallko
Se kismet ka qen ajoo
Këng e dasmës su këndu
Mbeta nënë pa u martu....Nuk kemi video për këtë këngë.


Rovena Stefa
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Fatos Canolli
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Fatos Canolli


Rovena Stefa - Nuse Nuk U Bera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Nuk U Bera".
3. Video është e këngës "Nuse Nuk U Bera", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 1