TEKSTESHQIP

Rovena Stefa
E Gjej
Lyrics
(Feat. Irva Stefa)

ej ej ej ej ye ye ye ye rovena( me mbaj ne krah fluturoj boten bashk bashk e zbulujm me mbaj ne duar se skam kerkuar dashuria ime jemi permalluar tek ty besoj se te endrroj veten me ty e jetoj esht si magji per ne te dy kjo dashuri e gjej une veten e gjej syt e tu qe brenda meje ndriqojn e gjej un'veten e gjej te dashuruar me ty pergjithmon e gjej une veten e gjej syt e tu brenda meje qe ndriqojn e gjej une veten e gjej te dashuruar ne ty pergjithmon eyy eyy eyy ejej eje jej une te ndjej shum pran sesht normale si ka mundsi tjet kaq ideale kaq perfekt sesht eksperiment

DËRGOI:
INFO
Për vijën melodike, për tekstin dhe për okestracionin është përkujdesur Stine.