Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Vazhdon Me Foto Sexy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[09-09-2015]
Këngëtarja Rozana Radi këtë verë na erdhi mjaft provokative me videoklipin e saj më të fundit "Per me pas nji Roze" në të cilin u shfaq tejet provokative dhe sexy.

E pas një pune mjaft të lodhshme që ajo ka bërë gjatë verës, më në fund ka vendosur ti japë vetës pak pushim.

Në një foto të hedhur së fundmi nga Rozi në Instagram ajo shihet me bikini në një jaht ku duket më sexy se kurrë, edhe pse fansat aludojnë se ajo mund të ketë shtuar pak në peshë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0