Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Radi Mesazh Prekës Për Prindërit E Saj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[24-12-2015]
Këngëtarja Rozaa Radi ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto me një mibhskrim mjaft prekës.

Ajo ka treguar se tashmë Krishtlindjet e saj nuk janë si më parë, pasi mungesa e prindërve i ulë asaj moralin për të festuar.

"vetëm nëse do isha me nënën dhe babain, do kisha Krishtlindje. Ata ishin të vetmit që ma zbukuronin festën", - kanë qenë fjalët e këngëtares.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0