Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rozana Radi - O Sa Mire Me Ken Shqipetar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sa Mire Me Ken Shqipetar".
3. Video është e këngës "O Sa Mire Me Ken Shqipetar", por nuk këndohet nga Rozana Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rozana Radi - O Sa Mire Me Ken Shqipetar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  318

Teksti:

Izet Rraci

Këngë e albumit:

"Hite Verore"

Komente

21 🔥

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00SHQIPTARIAA HEJJJ KOSOVAA
SHQIPTARIAA HEJJJ KOSOVAA OO SA MIRE ME QEN SHQIPTAR
OO SA MIRE ME QEN SHQIPTAR

Jeta rrjedh
Koha me shkel
Malli me djeg per memedhen
Gjithmon malli te dogji tyy
Per Kosoven e Shqiprin 2x

REF:
Shqiprin e dua se jam Shqiptare
Kosoven e dua se jam Kosovare
Shqiprin e dua se jam Shqiptare
Kosoven e dua se jam Kosovare

Gjithmon ne zemrer do ti mbaj
Si dy syt nuk mund ti ndaj
Kush perqan mir ta dijë
pa Kosovë nuk ka Shqiperi

REF
Shqiprin e dua se jam shqiptare
Kosoven e dua se jam kosovare

Shqiprin e dua se jam shqiptare
Kosoven e dua se jam kosovare

SHQIPTARIAA HEJJJ KOSOVAA
SHQIPTARIAA HEJJJ KOSOVAA OO SA MIRE ME QEN SHQIPTAR
OO SA MIRE ME QEN SHQIPTAR

REF
Shqiprin e dua se jam shqiptare
Kosoven e dua se jam kosovare
Shqiprin e dua se jam shqiptare
Kosoven e dua se jam kosovae 3x


Ky tekst u dërgua nga lirka12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rozana Radi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet