Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Hyn Në Valle Mori Çikë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Hajt e qohu pa merak
Hyn në valle e luaj pak
Hajde cohu mos ki dert
Zemra ime po ju thërret
Dalngadal e dalngadal
Hyn në valle o mor djal
Hajde se mu ke ba pikë
Hyn në valle mori cikë

Ne do t`luajmë e do t`pimë
Dej n`sabah këtu ne do të rrimë
Ne do t`luajmë e këndojmë
Valle shqipe do t`vallxojmë

Hajde qohu mos ki dert
Sonte malin e bëjmë det
Hajde qohu vllaznillëk
Kudo në botë jena bollëk


Ky tekst u dërgua nga Diellza Albioni Fazliu Selimi Uka

Sabri Fejzullahu - Hyn Në Valle Mori Çikë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hyn Në Valle Mori Çikë".
3. Video është e këngës "Hyn Në Valle Mori Çikë", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0