A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabri Fejzullahu - Dashnija Ime


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/04/2019

2019-04-12T18:00:02

Music & Arrangement:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Petro Xhori

Arrangement:

Dj Jojo

Video Production:

MProduction


[REF.:]
Ishte dashnija ime
Mbeti tradhti e saj
Me zemer vuaj
Edhe qaj, edhe qaj
Nga ne do t'mbetet
Vetem nje kujtim
S'ka harrim ne shpirtin tim

Ne ket dhome perseri
Veç erresire edhe vetmi
shkuan vitet ni nga ni
Koha pamjen kam ndryshu
po ne shpirt jam i njejt
edhe pse larg
heshtja po me flet

Se dashnija nuk njeh mosh
eshte ndjenje qe na hedh e na pret
si çdo her...
çdo i ri ben gabim
Je gabimi me i bukur i shpirtit tim...

[REF.:]
Ishte dashnija ime
Mbeti tradhti e saj
Me zemer vuaj
Edhe qaj, edhe qaj
Nga ne do t'mbetet
Vetem nje kujtim
S'ka harrim ne shpirtin tim

Se dashnija nuk njeh mosh
eshte ndjenje qe na hedh e na pret
si çdo her...
çdo i ri ben gabim
Je gabimi me i bukur i shpirtit tim...
[REF.:]
Ishte dashnija ime
Mbeti tradhti e saj
Me zemer vuaj
Edhe qaj, edhe qaj
Nga ne do t'mbetet
Vetem nje kujtim
S'ka harrim ne shpirtin tim

e-Cards (1)

2019-04-18 09:28:56
Nga ne do t'mbetet
Vetëm një kujtim
S'ka harrim
në shpirtin tim

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019